Fabike עבור CUPRA

ספורטיביות על שני גלגלים

מה הפילוסופיה של Fabike?

 
כאשר התחלנו לחשוב על העקרונות העומדים בבסיסו של מותג האופניים Fabike החלטנו לקחת את כל החומרים, הטכנולוגיות, העיצוב והיתרונות של אופני מירוץ ולהציע אותם לרוכב האורבני. אלו אופניים עירוניים שלא יאכזבו גם את רוכב המרוץ התובעני ביותר.
 

מה הניע אתכם ליצור דווקא אופניים כאלו?

 
פאביו, המייסד של Fabike מגיע ממשפחה של רוכבי אופניים עם מסורת שנמשכת חזרה עד איטליה. אחרי שהוא חי במספר רב של ערים אירופאיות שונות הוא רצה לקחת את המסורת המשפחתית ולבטא אותה באופן אחר. הוא רצה ליצור קונספט חדשני ומודרני לרכיבת אופניים. להביא משהו חדש לרכיבה במרחבים אורבניים בלי לנטוש את הקשר החזק לרכיבת ספורט ולרוח שלה.

Cupraלייף סטיילFabike עבור CUPRA

איך אתם מביאים לידי ביטוי את האופי הספורטיבי?

 
עבורנו ספורטיביות היא לא בהכרח תחרות או מרוץ אופניים. עבורנו האופי הספורטיבי נובע לא פחות מהיכולת לעמוד בקצב החיים המודרני המהיר.
 

ספורטיביות באה על חשבון סטייל או שישנה דרך לשלב בין התכונות הללו?

 
אנחנו מבטיחים ללקוחות שלנו ששתי התכונות הללו משתלבות ביחד באופן מושלם. הן צריכות להשלים האחת את השנייה – ממש כמו שזוגיות טובה צריכה להיות או כמו מכונית שמגיחה מקו הייצור של קופרה.

אנחנו מטילים ספק באפשרות שתצליחו למצוא משהו קרוב לסטנדרט שהצבנו באופניים של Fabike

באילו חומרים אתם משתמשים כדי ליצור אופניים בדרך כלל? האם האופניים של CUPRA בנויות מחומרים אחרים? מדוע?

 
אנחנו משתמשים רק בחומרים איכותיים במיוחד: קרבון-פייבר, טיטניום וחישוקי אלומיניום. כל החומרים חייבים להיות באיכות המצופה ממותג יוקרתי כמו שלנו. כאשר אנשי קופרה פנו אלינו הם ביקשו מאיתנו לעשות משהו מאתגר עוד יותר – להפוך את המוצר שלנו למוצר ייחודי, מתוחכם ואקסקלוסיבי עוד יותר. עשינו מחקר מקיף והגענו לשילוב חומרים שמוסיף למגוון האיכותי שלנו גם נחושת ועור. התוצאה מדהימה.
 

במכוניות מירוץ משקל נמוך ואווירודינמיות הן תכונות יסודיות. איך אתם משלבים בין התכונות הללו במוצרים שלכם?

 
אנחנו שמים דגש על שתי התכונות הללו ובעיקר בכל מה שקשור למשקל. אנשים שלא נתקלו באופני מרוץ לא מבינים עד כמה משמעותי ההבדל שמשקל נמוך יכול לעשות אפילו ברכיבה יום יומית. זאת הסיבה בגללה אנשים מופתעים מאוד בכל פעם שהם מרימים אופניים שלנו.

המשקל הנמוך הוא פועל יוצא של החומרים האיכותיים בהם אנחנו משתמשים. בשילוב עם חומרים איכותיים נוספים כמו מערכת שרשראות מקרבון במקום ברזל מתקבל מוצר יוצא דופן.

מה הופך את תהליך הייצור שלכם לייחודי?

 
האופניים שלנו לא מורכבים במפעל חיצוני. אנחנו מקבלים את כל החלקים, בודקים שכל חלק עומד בסטנדרט הגבוה שלנו ואז מרכיבים את האופניים. תהליך הייצור ארוך מאוד – ארבע שעות לכל זוג אופניים.
 

ירידה לפרטים מאפיינת את קופרה ממש כמו שהיא מאפיינת אתכם. איזה פרט ספציפי תרצו להבליט?

 
מה שמיוחד באופניים של CUPRA הוא שילוב בין מערכת יחסי ההעברה, הבלימה ההידראולית וכידון המרוצים. יחד עם שלדה מקרבון-פייבר מתקבל מוצר שלא תצליחו למצוא כמוהו בשום מקום אחר.

לדעתכם איזה מסר שולחת CUPRA, כמותג רכב בעל קו אופניים ייחודי משלו?

 
המסר ברור – פרשנות ספורטיבית לחיים המודרנים. זה לא משנה אם תרכב על אופניים או תנהג במכונית – בסוף תקבל את אותה תחושה מופלאה. CUPRA אומרת ללקוחות – "עכשיו אתם יכולים להנות מכלי תחבורה שמעניק ביצועים מעולים לצד המון סטייל" ולא משנה אם בחרת לנוע ברכב או באופניים.
 

האם Fabike מציעה את אותה רוח ייחודית של CUPRA?

 
בהחלט!
 

Cupra פורצת דרך חדשה. האם Fabike פועלת באופן דומה?

 
ללא ספק! אנחנו החברה הראשונה שמציעה ללקוחותיה אופני קצה איכותיים, עם ביצועים מעולים, עיצוב מרהיב ויכולות טכנולוגיות חדשניות המתמקדות ברכיבה אורבנית. זה לא רק נועז אלא גם מגדיר מחדש את האופן בו אנחנו תופסים אופניים אורבניות יוקרתיות.