ליצור את הדרך שלך

המשפט "ליצור את הדרך שלך" נשמע פשוט למדי, ועדיין מדובר במסר מעצים שמחבר אנשים לדגם הראשון של קופרה. ה-CUPRA Ateca, מכונית ספורט בגוף של SUV, נועדה לאנשים שמחפשים מכונית קצת שונה. הקופרה אטקה, מהווה דוגמא למכונית ספורט מודרנית בעבור אנשים שלא מפחדים להיות יוצאי דופן ולבחור בדרך אחרת. זאת תפיסת העולם שמובילה את CUPRA – תפיסה שבאה לידי ביטוי בקמפיין המחדד את הערכים של המותג.

CupraGarageליצור את הדרך שלך

דרך חיים אינה דרך אחת אותה יש לקחת. זה מארג של דרכים שונות המובילות אנשים נחושים ומלאי תשוקה לעבר התכלית האמיתית שלהם. זאת הסיבה בגינה 750 תמונות אוויריות, מכ-400 אתרים שונים מרחבי העולם, שימשו כדי ליצור את הקמפיין הזה. ליצור דרך שאינה עוצרת לעולם. דרך המסמלת את העליות והמורדות בחיים של כל אחד.

 

תביטו מקרוב ותבחינו שהדרך ריקה. לא הרבה אנשים מסוגלים לחתור קדימה לבד.

 

כל צילומי האוויר סופקו ע"י DigitalGlobe, ספק עולמי של צילומי לוויין מסחריים. הסרט נעשה בשיתוף BSO, סטודיו מוביל בתחום הסאונד מברצלונה, שאחראיים על הפסקול הייחודי של הפרסומת. קטע המוזיקה, שהולחן במיוחד עבור הסרטון, משלב קטעי אודיו אנלוגים ודיגיטליים שנועדו לעורר רגשות שמעצימים את התחושה הספורטיבית והאומנותית. השילוב מייצג באופן אותנטי את האופי הייחודי של קופרה אטקה – חלקה ספורטיבית וחלקה מלא סגנון וסטייל. יחד שניהם הופכים את ה-SUV הספורטיבי לחוויה ייחודית ושלמה.

 

התוצאה הסופית משלבת קונספט מעורר השראה וקמפיין מרתק, לא רק לחובבי הנהיגה הספורטיבית. הסרטון 'צור את הדרך שלך' יגרום הנאה לכל צופה, בעיקר אלו הרואים את העולם באותו אופן בו אנחנו רואים אותו. זה ביטוי לערכים בהם אנחנו מאמינים והזמנה לכל מי שמרגיש שהדרך שלנו מייצגת את הדרך בה הוא פוסע.

עקבו אחרי הדרך החדשה בה אנחנו פוסעים ב-@CUPRA_official באינסטגרם כדי לגלות עוד.