קופרה למירוצי e-Touring

קופרה מביאה לראשונה מכונית חשמלית לסבב החדשני שמשנה את כל מה שידעתם על מירוצי מכוניות. סבב ה-e-TCR כשמו, יהיה סבב התחרויות הראשון למכוניות טורינג חשמליות. מכיוון שהרגולציה הטכנית של ה-e-TCR מתבססת על מפרט הטכני של CUPRA e-Racer, המכונית שלנו תקבע את הסטנדרט למותגים אחרים המתכוונים להשתתף בסבב האליפות של מכוניות הטורינג החשמליות.

לפיכך, מכוניות בסבב יוכלו להיות מבוססות על דגמים בעלי ארבע או חמש דלתות, בדומה לרכבים בתחרויות ה-TCR הקונבנציונאלית. למכוניות בסבב החשמלי יחידת הנעה בעלת יחס העברה בודד המעבירה את הכוח לגלגלים האחוריים. WSC טכנולוגיות מבית קבוצת WSC אשר פיתחה את ה-TCR תספק את המנועים, הגירים ובטריות בתפוסה של 65 קילו-וואט / שעה למכוניות המיוצרות על פי תקנות ה-TCR.

למה אנחנו עושים את זה?

המטרה מאחורי ה-WTCR היא להדגים את הפוטנציאל הטמון ברכבי טורינג חשמליים, ונשתמש כ- CUPRA e-Racer ככלי להוכיח כמה גבוה הפוטנציאל. עם מהירות מרבית של 270 קמ"ש, תאוצה מ-0 ל-100 ב-3.2 שניות בלבד וטווח ריאלי, במהירות מירבית, של 40 קילומטר, הדרישות ממכוניות מירוץ מוגדרות מחדש החל מהיום. צפו בוידאו כדי לראות מה מצפה לספורט המוטורי בעתיד.

CupraRacingקופרה למירוצי e-Touring

אנחנו בטוחים שהעתיד של הספורט המוטורי הוא הנעות חשמליות – וה-WTCR היא רק הצעד הראשון. עקבו אחרינו באינסטגרם CUPRA_Racing@ כדי לראות את המהפכה מתרחשת בזמן אמת. העונה הראשונה של תחרויות ה-WTCR תיפתח בשנת 2020.