הקופרה e-Racer עושה את צעדיה הראשונים

בעבור רבים, מסלול המירוצים נקשר ברעש מנועים, אבל בעתיד המנצח במסלול המירוצים לא יהיה זה שמנועו הוא הרועם ביותר אלא האחד שיציע את הביצועים הטובים ביותר וחדשנות ייחודית. מה אם המנוע החזק ביותר היה גם השקט שבהם? בקופרה אנחנו יודעים שכוח מגיע מהנעה מעולה ואנחנו מוכנים לחשוף מה מסתתר מתחת למכסה המנוע.

 

ה-CUPRA e-Racer, מכונית המירוץ הראשונה לעמוד בדרישות ה- E-TCR, הצליחה להשלים את נסיעת המבחן הראשונה על מסלול המירוצים בקרואטיה. בסיוע צוות טכני המתמחה בבטריות לרכב מבית Rimac הקרואטית, בחנו את ה-E-Racer כדי לוודא שכל ארבעת המנועים מצליחים לספק כוח במשולב ובאופן מדויק למערכת ההנעה האחורית של הרכב.  בזמן שמכוניות חשמליות סובלות מבעיות רבות הנוגעות בטכנולוגיה המתקדמת המניעה אותם, ה-E-Racer סיימה את נסיעת המבחן שלה ללא בעיות. זאת הייתה הפעם הראשונה בה מכונית מירוץ של CUPRA בעלת הנעה 100% חשמלית נגעה באספלט הייחודי של מסלול המירוצים. זה היה הצעד הראשון שלנו בדרך לשינוי הספורט המוטורי כולו.

 

"החשש הראשוני שלנו משילוב מערכות חשמליות מורכבות התחלף באופטימיות כאשר המכונית החשמלית שלנו סיימה את המבחן הראשון שלה על מסלול המירוצים" אמר חבייר סרה, ראש מחלקת הפיתוח הטכנולוגי ב-CUPRA Racing. "זה צעד נוסף בדרך לשינוי עמוק בחוויית הנהיגה במסלול ובספורט המוטורי בכלל".

CupraRacingהקופרה e-Racer עושה את צעדיה הראשונים

הצלחת הניסויים הראשונים

הצלחת הניסויים הראשונים של הקופרה e-Racer על מסלול המירוצים לא רק מדגימה את הפוטנציאל הטמון במכונית החשמלית. היא מוכיחה שמירוצי מכוניות חשמליות הם העתיד של הספורט המוטורי. ה-e-Racer כאן כדי להוביל את הדרך.

 

הצעד הזה הוא אחד מיני רבים. כל מערכות החשמל עבדו באופן חלק. כל ארבעת המנועים כויילו בצורה מדויקת ואנחנו יודעים שהפוטנציאל עוד רחוק ממימוש מלא. זאת הסיבה בגינה על מסלול המירוצים "קסטילו", בו נמשיך לחדד את הכיול של הרכב, נגלה את מלוא הפוטנציאל של מכונית המרוצים הזאת. יש לנו ביטחון רב שה- e-Racer תהיה מוכנה לנסיעה הרשמית הראשונה שלה ב-Circuit de Barcelona בקטלוניה, באירוע הגמר של תחרות ה-TCR האירופאית באוקטובר 2018.

 

לאוהבי הספורט המוטורי, התשוקה לתחרות היא לא משהו שאתה יכול לראות או לשמוע, זה ב-DNA שלך.

 

מידע נוסף:

רוצים להכיר לעומק את ה-CUPRA e-Racer? רוצים לגלות מה היעדים הבאים של המכונית החשמלית? עקבו אחרינו באינסטגרם – CUPRA_Official@ וב- CUPRA_Racing בטוויטר. יחד נמשיך לשנות את המחר.