מסיאט ספורט ל-CUPRA Racing

האבולוציה של מרוצי המכוניות

בשנת 1970, סיאט השיקה את חטיבת המירוצים המחודשת שלה, סיאט ספורט. מאז הספורט המוטורי השתנה באופן משמעותי. וגם אנחנו. זאת הסיבה בגללה SEAT Sport הפכה ל-CUPRA Racing. השינוי מסמן עידן חדש במרוצי מכוניות ובתחרותיות עצמה. לא מדובר רק במהות המרכזית של קופרה כיום. זה העתיד אותו אנחנו בונים עבור המותג. המושג CUPRA Racing מתבטא באמביציה להגדיר מחדש, לייסד ולהוביל חזון חדש לספורט המוטורי. על המסלול ומחוצה לו

CupraRacingהאבולוציה של מרוצי המכוניות

מה צופן לנו העתיד?

מעבר מתפיסות מסורתיות לפלטפורמות מתקדמות ושיתופי פעולה חדשים  מביאים משב רוח מרענן למסלולי המרוצים בד בבד עם חשיבה ביקורתית. אצלנו ב-CUPRA לא חוששים לבדוק מחדש את האופן בו תפסנו מרוצי מכוניות עד היום. חטיבת המרוצים בקופרה מוכנה להוביל את האבולוציה של הספורט המוטורי. או ליתר דיוק, את המהפכה.  כל זה יהיה אפשרי תודות למחוייבות העמוקה שלנו לעשות דברים אחרת, 40 שנות ניסיון וצוות שמונע מאהבה עזה לספורט המוטורי ומשחק תפקיד מפתח בתחרויות כמו סבב ה-TCR עם הסיאט לאון קאפ Racer.

 

בהשראת קבוצת המירוצים של CUPRA נכנסנו לסדנה ופיתחנו את ה-CUPRA e-Racer – מכונית הטורינג החשמלית הראשונה בעולם. ה-E-racer מייצגת שינוי אמיתי ויוצא דופן בספורט המוטורי.

 

הטכנולוגית ה-e-Racer מפיחה רוח חדשה בספורט המוטורי כולו – תחרות ה-e-TCR, האליפות הראשונה בעולם למכוניות חשמליות בה משתתפים מותגים מגוונים. הסבב יתקיים לראשונה ב-2019.

ובקצרה, CUPRA שואפת להמציא מחדש את הספורט המוטורי בכל דרך אפשרית. אנחנו לא יכולים לחכות ולראות מה מצפה לנו בסופה של כל הקפה.

למידע נוסף:

עקבו אחרינו בטוויטר: CUPRAracing@ באינסטגרם CUPRA_racing@