מסלול אחד, דרכים שונות

CUPRA הפכה לספונסר של קבוצת מרוצי האופנועים דוקאטי בסבב מרוצי האופנועים  MotoGP.

בחרנו בדוקאטי כי אנחנו מונעים מאותם ערכים. בשביל להבין זאת בואו לרגע נחזור אחורה בזמן. ב-2002, כאשר דוקאטי החליטה להצטרף לתחרויות ה-MotoGP, היא זכתה באליפות בתוך 4 שנים בלבד – וזאת מול מתחרים יפניים עתירי ניסיון ששלטו בסבב במשך שנים ארוכות. איך הם עשו את זה? הם המציאו את עצמם מחדש. ככה בדיוק אנחנו רואים את העתיד שלנו במרוצי המכוניות.

CupraRacingמסלול אחד, דרכים שונות

הסיסמא "נולד במסלול המירוצים אך נבנה לכביש המהיר" מוזכרת בהקשר של דוקאטי לא פעם. דוקאטי הוא אופנוע עבור אלו שלא מפחדים לטוס מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 3 שניות. אבל הוא יותר מזה. רוכב של דוקאטי יודע שהאופנוע מגיע עם אופי משלו – כזה שלא בהכרח מתאים לכל אחד. וזה מתאר באופן מושלם גם את קופרה.

 

אבל זה לא הכל. חורחה לורנזו הספרדי, אשר זכה שלוש פעמים באליפות העולם וסיים ב-2017 במקום השלישי ואנדראה דוביזיוסו האיטלקי, שניהם רוכבים עבור קבוצת ה-MotoGP של דוקאטי. בזכות החסות שנתנה קופרה לדוקאטי, הפכו שני הרוכבים לשגרירים של CUPRA. מעבר ללוגו של קופרה, שיופיע על אופנועי המירוץ שלהם, השניים ייצגו את CUPRA מחוץ למסלול.

 

בזכות שיתופי הפעולה, קופרה ממשיכה במשימתה: ליצור קהילה של אנשים שמונעים מאהבה לתחרויות ומירוצים.

 

רוצים לדעת עוד?

אם אתם רוצים להישאר מעודכנים בכל החדשות המרגשות מסבב ה-MotoGP, עקבו אחרינו ב- CUPRA_racing@ באינסטגרם וב-CUPRAracing@ בטוויטר.