במי CUPRA מתחרה?

הספורט המוטורי כולו סובב סביב חישובים מדוייקים. אלפית השנייה שקובעת מי ניצח במירוץ. הזווית המדוייקת בה מושגת המהירות הגבוהה ביותר בסיבוב. האופן המדוקדק בו מנוע הבעירה הפנימית פועם לאורך המסלול. ספורט מוטורי, נמצא כולו בפרטים הקטנים ביותר. אבל יש משהו נוסף ומרגש בספורט המוטורי – הסגנון הייחודי שלו.

 

מירוצי מכוניות הם קודם כל תשוקה. זה האוהד שצוהל בגרון ניחר כשהקבוצה שלו מנצחת. זה המכונאי שמרגיש את ליבו פועם בקצב פעימות המנוע. זה הנהג שפורץ בבכי כשהוא חוצה את קו הסיום במקום השני. עבורנו, לא מדובר בלהיות הטובים ביותר, או הראשונים. אנחנו לא מתחרים רק בשביל הניצחון ולא הרבה יסכימו עם האופן בו אנחנו עושים דברים. אנחנו מתחרים כי אנחנו רוצים, כל הזמן, להשתפר, הקפה אחר הקפה. אנחנו מתחרים כי הלב שלנו פועם במקצב הנכון ובגלל שאנחנו נחושים ליצור דרכים חדשות שיגדירו מחדש את העתיד של הספורט המוטורי.

CupraRacingבמי CUPRA מתחרה?

אליפות העולם לאופנועי-על (WSBK): המכונית הקוצבת של CUPRA

בגלל רוח התחרות CUPRA הפכה להיות אחת מנותנות החסות של אליפות העולם לאופנועים כבדים ב-2018, בנוסף להיות המכונית הקוצבת של הסבב. עשינו זאת בסבב שכלל 11 מדינות המתפרסות על 3 יבשות שונות. ככל שזה נוגע לתשוקה מרוצי מכוניות ומרוצי אופנועים הם אותו הדבר בדיוק. ריח הגומי השרוף על האספלט. הצליל המיוחד שהטורים עולים. פרץ האדרנלין שיושבים מאחורי ההגה. זאת דרך נפלאה להרגיש חי. ובדיוק שם נמצאת הסיבה בגינה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים.

 

למידע נוסף:

רוצים להיות מעודכנים בכל האירועים והאקשן שקורה ב-WSBK? עקבו אחרינו. CUPRARacing@ באינסטגרם וטוויטר כדי לקבל את החדשות העדכניות ביותר